• Telefon
  • 0 (262) 349 26 96
  • Email
  • info@tekpomser.com.tr

Hakkımızda

Tekpomser; bir akaryakıt istasyonunun sürekli ve kesintisiz hizmet verebilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını dünya standartlarında ve özellikle de çevre koruma bilincini ön planda tutarak gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

 

Tekpomser; bu amacını gerçekleştirmek için her şartta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üst seviyede mühendislik ve teknik servis sağlamayı hedefler.

 

Hedeflenen hizmet standartlarına ulaşmak için öncelikli olarak müşteri talepleri değelendirilir ve buna göre çözümler;

 

Talepler baz alınarak öncelikle istasyonun sistem performansının gözden geçirilmesi, düzenleyici, önleyici ve iyileştirici faaliyetlerin belirlenerek geliştirilmesi şeklinde gerçekleşir. Yapılan bu işlemler çok detaylı ve yoğun bir araştırma sonucu geliştirildiğinde akaryakıt istasyonlarının kalıcı bir çözüme kavuşması ve kesintisiz hizmet sunması kesin olarak sağlanmış olur.

 

Kalıcı çözümlerin sürekli olması, ancak yoğun ve hızlı bir teknik desteğin sağlanması ile mümkün olabilir. Müşteriyi memnun edecek teknik destek ise bilgili, konularında eğitilmiş, sektörü iyi tanıyan ve deneyimli bir ekiple mümkündür.

 

Bunun bilincinde olan tekpomser, sürekli yeni teknolojilerin arayışını sürdürürken, buna paralel olarak da ekip çalışmalarının memnuniyetini ön planda tutar ve hizmet içi eğitimlerini aralıksız olarak sürdürür.

 

Uzun yılların tecrübelerine ve profesyonelliğine güvenen tekpomser, size de sorunsuz hizmet üretebilecek bir akaryakıt istasyonlu kurmay ve sorunsuzca çalışmayı teklif ediyor.

Mevcut Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin